Inspiracje,

Szkło dekoracyjne do kuchni

Aranżacja kuchni to praca składająca się z wielu etapów. To meble, które muszą nam długo służyć. To także sprzęty AGD, które również muszą być dobrej jakości. Nie można zapominać również o elementach dekoracyjnych pomagających stworzyć w kuchni odpowiedni klimat, dzięki czemu częściej i chętniej będziemy w niej przebywać.

Szklane, dekoracyjne panele do kuchni

Na ściany oraz na fronty meblowe w swojej kuchni możemy zamówić szklane panele kuchenne z dowolną grafiką. Obecnie firmy tak wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, że bez problemu możemy zamówić grafikę ze swoim zdjęciem, zdjęciem swoich bliskich, fotografii z wakacji. W tym wypadku ograniczać nas może jedynie wyobraźnia. Warto wiedzieć, że takie panele szklane powstają z różnych rodzajów szkła. Do najbardziej popularnych należy szkło Float i Optiwhite. Float to szkło bardzo gładkie, wytwarzane w wariantach o rozmaitej grubości, w zależności od zastosowań. OptiWhite nazywane optycznym lub kryształowym bardzo dobrze przepuszcza światło i nie posiada zielonkawego odcienia na krawędziach.

Rodzaje paneli szklanych

Panele szklane można podzielić na szkło hartowane, trawione i lodowe. Ze względu na jakość oraz na bardzo atrakcyjną cenę, do kuchni najczęściej zamawiane jest szkło hartowane wykazujące się wysoką jakością, odpornością na wysokie temperatury i na uszkodzenia mechaniczne. Można je wykorzystać nie tylko na ścianie, ale również na szafkach kuchennych, gdzie będzie prezentować się naprawdę bardzo okazale i funkcjonalnie. 

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet