Inspiracje,

Meble na wymiar – warto?

Meble na wymiar – warto?

Remont kuchni wiąże się z koniecznością podjęcia ważnych decyzji, które będą rzutowały na komfort przygotowywania posiłków i estetykę wnętrza. Zanim zaczniemy wielką wnętrzarską rewolucję, musimy wybrać meble. Czy warto inwestować w zabudowę zaprojektowaną i wykonaną na indywidualne zamówienie? Sprawdź nasze rady!

Meble skrojone na miarę

Nie ulega wątpliwości, że meble na wymiar mają wiele zalet. Niezależnie od tego, jaka wizja wnętrza roztacza się w naszej głowie, mamy pewność, że projektant przekuje ją w rzeczywistość. Zamawiając projekt i wykonanie zabudowy w firmie zajmującej się tego typu usługami, możemy liczyć na to, że finalny produkt będzie ściśle odpowiadał naszym preferencjom. Możliwość wykonania mebli na wymiar okaże się szczególnie cenna dla osób dysponujących nieustawną, wąską kuchnią, której zaadaptowanie może przysporzyć laikowi wielu problemów.

Niestety, decydując się na zamówienie kuchni na wymiar, musimy uzbroić się w cierpliwość. Wykonanie dokładnych pomiarów, konsultacje, a następnie realizacja projektu zajmują sporo czasu. Ponadto, warto mieć świadomość, że remont kuchni może nas w tym przypadku sporo kosztować.

A może meble systemowe?

Ciekawą alternatywą dla  kuchni na wymiar są meble modułowe. Coraz większa rzesza osób planujących remont wybiera meblościanki składające się z komponentów, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Ogromny wybór mebli zaprojektowanych w różnych fasonach i mnogość szafek, półek, koszy cargo, blatów i witrynek pozwala na stworzenie dowolnej kompozycji ściśle odpowiadającej indywidualnym oczekiwaniom i dostosowanej do wymiarów i układu pomieszczenia. Ponadto, meble systemowe łatwo zdemontować i złożyć od nowa, co może okazać się przydatne przy ewentualnej przeprowadzce.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet