Inspiracje,

Meble modułowe – poznaj ich zalety!

Meble modułowe – poznaj ich zalety!

Jeszcze do niedawna większość osób planujących generalny remont lub urządzających od podstaw kuchnię w nowym mieszkaniu decydowała się na zamówienie mebli na wymiar. Dzisiaj kosztowne rozwiązanie wypierane jest przez meble modułowe. Dlaczego to właśnie systemowe zabudowy są dzisiaj tak popularne?

Funkcjonalna kuchnia niskim kosztem

Współpraca z firmą projektującą meble na wymiar wiąże się z koniecznością uzbrojenia się w cierpliwość oraz niemałymi nakładami finansowymi. Wybierając meble modułowe, oszczędzasz czas i pieniądze, bez konieczności rezygnowania z jakości. Czołowi producenci oferują ogrom różnorodnych kolekcji, w skład których wchodzą komponenty o zróżnicowanej budowie – szafki górne i dolne, narożne, witryny, półki, funkcjonalne szuflady, kosze cargo… Wybór dostępnych w danej kolekcji elementów jest ogromny, dzięki czemu każdy może samodzielnie stworzyć zabudowę dostosowaną do osobistych preferencji oraz wielkości i układu pomieszczenia. Nieustawna wnęka czy nietypowy metraż nie stanowią problemu – dzięki szerokiemu wyborowi komponentów bez trudu zagospodarujesz każdy zakamarek.

Co ważne, nowoczesne meble produkowane są z wysokiej jakości materiałów (głównie płyt MDF) pokrywanych laminatami, folią czy akrylem zwiększającymi wytrzymałość mebli. Zabezpieczone powierzchnie nie absorbują wody i zanieczyszczeń, przez co łatwo utrzymać je w nienagannej czystości, są odporne na zarysowania, nie odkształcają się i nie pęcznieją.

Angielska elegancja czy industrialny chłód?

Katalogi producentów kuchennych mebli modułowych są źródłem niekończących się inspiracji. Wśród dostępnych wariantów znajdziesz fasony w każdym stylu. Marzysz o skandynawskiej, ciepłej kuchni? A może jesteś fanem niebanalnych, awangardowych rozwiązań? Nie mamy wątpliwości, że wśród modułowych kolekcji znajdziesz idealną zabudowę!

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet