Inspiracje,

Czy biała kuchnia może być praktyczna?

Biel od kilku sezonów jest motywem przewodnim w modnych wnętrzach. Subtelne kompozycje bazujące na bieli i pastelach wiodą prym nie tylko w salonach, ale również łazienkach i kuchniach. Wiele osób stojących przed wyzwaniem urządzenia swojej własnej kuchni rezygnuje z mebli z białymi frontami z obawy o to, że jasna powierzchnia nie zda egzaminu w wymagającym, kuchennym środowisku. Czy słusznie?

Biała kuchnia może być funkcjonalna!

Chlapiący tłuszcz, kłęby pary wodnej unoszące się w powietrzu, rozlane napoje, brudne palce odbite na szafkach… Utrzymanie idealnego porządku w kuchni jest karkołomnym zadaniem. Wydawać by się mogło, że wyposażenie tego pomieszczenia w białe meble oznacza dodatkową komplikację, przez którą będziemy musieli poświęcać jeszcze więcej czasu na sprzątanie. Tysiące posiadaczy białych kuchni nie może się mylić – wbrew pozorom, jasne meble w kuchni sprawdzają się doskonale!

Najwyższa jakość dla Twojej wygody

To, jak długo nowa zabudowa zatrzyma swoją nieskazitelną formę, zależy przede wszystkim od jej budulca. W dobrych sklepach meblowych znajdziemy wysokiej klasy meble z płyt MDF pokrytych laminatami o matowym, półmatowym lub połyskującym wykończeniu. Wysokiej klasy powłoki nie tylko zabezpieczają meble przed działaniem czynników zewnętrznych, uszkodzeniami i zarysowaniami, ale również nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu usunięcie wszelkich zabrudzeń nie stanowi najmniejszego problemu.

Co ważne, biała zabudowa świetnie sprawdza się w małych, wąskich kuchniach. Meble z białymi (szczególnie połyskującymi) frontami rozjaśniają przestrzeń, wnoszą do niej lekkość i optycznie ją powiększają. Ponadto, biel jest barwą uniwersalną, która nigdy nie wychodzi z mody i doskonale współgra z innymi kolorami.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet