Inspiracje,

Biel w kuchennym wydaniu

Jeszcze do niedawna tylko nieliczni śmiałkowie odważyliby się wyposażyć kuchnię w śnieżnobiałą, nieskazitelną zabudowę. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej – producenci wyposażenia kuchennego udowodnili, że jasne barwy (z bielą na czele) celująco zdają egzamin w wymagającym, kuchennym środowisku. Dzięki różnorodności oferty, możesz wyczarować w kuchni dowolną aranżację – zarówno pełną domowego ciepła, jak i surową, minimalistyczną.

Jeszcze do niedawna tylko nieliczni śmiałkowie odważyliby się wyposażyć kuchnię w śnieżnobiałą, nieskazitelną zabudowę. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej – producenci wyposażenia kuchennego udowodnili, że jasne barwy (z bielą na czele) celująco zdają egzamin w wymagającym, kuchennym środowisku. Dzięki różnorodności oferty, możesz wyczarować  w kuchni dowolną aranżację – zarówno pełną domowego ciepła, jak i surową, minimalistyczną.

Czysty minimalizm

Doskonałym pomysłem na stworzenie modnej, minimalistycznej aranżacji, która optycznie powiększy przestrzeń, jest inwestycja w meble kuchenne pokryte białym, połyskującym laminatem. Jednolita, odbijająca światło zabudowa przypadnie do gustu wszystkim estetom ceniącym proste rozwiązania. Doskonałym sposobem na przełamanie monochromatyczności białej zabudowy jest zestawienie jej z drewnianym blatem oraz kolorowymi, mozaikowymi płytkami, które są hitem ostatnich sezonów.

Skandynawskie ciepło

Marzysz o jasnej, przestronnej kuchni, ale obawiasz się, że aranżacja z bielą w roli głównej będzie zimna? Możesz odłożyć troski na bok! Wbrew pozorom, jasne meble wcale nie muszą być chłodne. Inspiracji do stworzenia ciepłej kuchni z białą zabudową warto szukać wśród wnętrz zaprojektowanych w stylu skandynawskim. Tego typu wnętrza są niezwykle jasne, przestronne i przytulne. Pierwsze skrzypce grają tutaj jasne barwy i naturalne materiały. W kuchni Norwega czy Duńczyka nie może zabraknąć białych mebli z frontami urozmaiconymi delikatnymi frezowaniami, drewnianym blatem oraz delikatnymi witrynkami. Zgodnie z filozofią życia mieszkańców Północy, kuchnia ma sprzyjać rodzinnej integracji i spotkaniom, dlatego w jej sercu nie może zabraknąć solidnego, dużego stołu.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet