Inspiracje,

Drewniany stół w kuchni

Drewniany stół w kuchni

Jasna, przestronna kuchnia z dużym stołem to prawdziwe serce domu. To właśnie wspólny stół jednoczy wszystkich domowników, którzy spotykają się, aby przy aromatycznej kawie cieszyć się swoim towarzystwem. To stół jest świadkiem wszystkich rodzinnych uroczystości i podniosłych chwil. Wybierając stół do jadalni, nie warto zdawać się na przypadek. Jak dokonać trafnego wyboru? Sprawdź!

Solidnie i modnie

Meble wykonane w całości z litego drewna w wielkim stylu wracają do łask. I nic w tym dziwnego! Surowiec, który w meblarstwie używany jest na szeroką skalę już od wieków z powodzeniem łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne. Drewno jest materiałem, który opiera się upływającemu czasowi. Ewentualne uszkodzenia możemy usunąć, poddając stół renowacji. 

Ponadto, meble z drewna są uniwersalne i świetnie komponują się z wnętrzami zaprojektowanymi w niemal każdym stylu, począwszy od ponadczasowej klasyki, poprzez styl skandynawski, na modnym minimalizmie i surowym stylu industrialnym kończąc. Inwestując w drewniany stół czy zabudowę kuchenną, możesz mieć pewność, że umeblowanie za kilkanaście lat nie stanie się passe.

Drewno w niecodziennej odsłonie

Miłośnicy awangardowego designu z pewnością będą zachwyceni stołami tworzonymi przez wziętych designerów. Niekwestionowanym hitem aranżacyjnym są w ostatnim czasie modele wykonane z surowego, niemal nieobrobionego kawałka drzewa. Naturalny blat zestawiany jest z materiałami o chłodnym wyrazie – metalem i szkłem. Lekkie, geometryczne nogi z metalu są doskonałym uzupełnieniem ciężkiego, nieco masywnego blatu. Tak niebanalny duet wnosi do wnętrz oryginalność i styl rodem z okładek najlepszych pism poświęconym wnętrzom.

0

writer

The author didnt add any Information to his profile yet